• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ
 • RSS feed
 • В Україні зростає кількість бажаючих отримати дозвіл на зброю
  Опубликовано: 2024-04-29 11:58:02

  За даними МВС, українці оформили майже 226 тис. заявок на дозвіл отримати зброю. З них понад 210 тис. було схвалено. Середня кількість заяв у місяць зросла у 1,8 рази порівняно з першими місяцями існування Єдиного реєстру зброї.

  Про це повідомляє "Опендатабот".

  Зазначається, що 93% заявок, поданих до Реєстру у період з червня 2023 року по лютий 2024 рік, було схвалено — це понад 210 тис. дозволів.

  "За перші три місяці роботи українці подали понад 57 тис. заявок, з них 87% було схвалено. В подальшому попит на зброю зростав. Так, протягом наступних 5 місяців українці подали значно більше звернень — понад 168 тис. заявок. З них схвалили понад 160 тис. або 95%", - зауважують в "Опендатабот".

  Як підкреслюють аналітики, найчастіше запити подають через Єдине вікно, але попри зростання бажаючих отримати дозвіл на зброю, його популярність знизилася.

  "За 8 місяців існування сервісом скористалося понад 65 тис. людей. Більше половини заяв надійшло за перші три місяці роботи сайту", - повідомляють в "Опендатабот".

  Схожа ситуація й з зверненнями через чат-бот: за увесь час туди звернулося понад 14 тис. осіб.

  "62% заяв було подано у перші 3 місяці. Для наочності, протягом перших місяців існування проєкту кожна шоста заявка була подана через бот, тоді як у наступні 5 — уже кожна 30 заява", - зазначають аналітики.

  Інф. delo.ua  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с ELCOMART.COM активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Торгово-промышленные новости ELCOMART.COM" обязательна.  info@elcomart.com
  При использовании материалов сайта в электронном виде активная ссылка на elcomart.com обязательна.