• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ
 • RSS feed
 • Уряд виділив додаткові 8 млрд грн на фортифікаційні споруди
  Опубликовано: 2024-04-28 11:10:54

  Під час засідання уряду 23 квітня було вирішено виділити додатково більш ніж 8 мільярдів гривень з державного бюджету на будівництво фортифікаційних споруд.

  Про це повідомив прем'єр-міністр України Денис Шмигаль.

  За його словами, цей крок спрямований на створення надійного оборонного валу, що забезпечить захист військових та зміцнить обороноздатність країни на полі бою.

  "Шляхом перерозподілу видатків держбюджету сьогодні понад 8 млрд грн виділяємо на будівництво фортифікацій. (…) Наше завдання – створити надійний оборонний вал, що захистить наших воїнів та дасть більше переваги нашій армії на полі бою", - зазначив він.

  Шмигаль додав, що з початку 2024 року, уряд вже спрямував майже 38 мільярдів гривень на зміцнення оборонних рубежів країни, а всі додаткові ресурси держава також буде також направляти на обороноздатність держави.

  Інф. delo.ua  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с ELCOMART.COM активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Торгово-промышленные новости ELCOMART.COM" обязательна.  info@elcomart.com
  При использовании материалов сайта в электронном виде активная ссылка на elcomart.com обязательна.