• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ
 • RSS feed
 • Київпастранс закупить 85 нових автобусів у Туреччині
  Опубликовано: 2024-04-08 18:35:00

  Столичне комунальне підприємство "Київпастранс" уклало договір з турецькою Anadolu Isuzu Otomotiv Sanayii Ve Ticaret A.Ş. на поставку пасажирських автобусів, які будуть профінансовані в рамках кредиту від ЄІБ.

  Про це пише AllTransUA.

  Оголошення тендеру відбулось ще в березні 2021 року, але він був призупинений через повномасштабне вторгнення з боку РФ та бойові дії навколо Києва і процеси по тендеру відновились лише в 2023 році.

  Згідно з повідомленням,  перша партія автобусів має надійти вже через 8 місяців після того, як "Київпастранс" сплатить аванс, а вся партія – на протязі 22 місяців. Загалом, йдеться про 85 автобусів. Вартість договору складе € 18 591 017,25.

  У договорі зазначено, що всі 12-метрові автобуси  будуть з низькою підлогою та місцями мало мобільних пасажирів.

  Видання пише, що найімовірніше Київ отримає автобуси Anadolu Isuzu Citiport 12, оскільки ще в 2017 році компанія Anadolu Isuzu надсилала до України декілька демонстраційних зразків.

  Інф. delo.ua  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с ELCOMART.COM активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Торгово-промышленные новости ELCOMART.COM" обязательна.  info@elcomart.com
  При использовании материалов сайта в электронном виде активная ссылка на elcomart.com обязательна.