• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ
 • RSS feed
 • Україна та Фінляндія підписали безпекову угоду
  Опубликовано: 2024-04-04 11:17:44

  3 квітня президент України Володимир Зеленський та президент Фінляндії Александр Стубб підписали угоду про співробітництво у сфері безпеки та довгострокову підтримку.

  Про це повідомив Зеленський у Тelegram.

  Згідно з угодою, Фінляндія надаватиме довгострокову військову та фінансову допомогу Україні, а також поглиблюватиме співпрацю в політичній, фінансовій і гуманітарній сфері.

  "Фінляндія формалізувала свою готовність і надалі підтримувати Україну в боротьбі проти російської агресії. Також наш союзник зобовʼязався надавати довгострокову військову та фінансову допомогу, а також поглиблювати співпрацю з Україною в політичній, фінансовій, гуманітарній та у сфері реформ", - написав Зеленський.

  Окрім цього, Фінляндія допомагатиме Україні відбудовувати об’єкти енергетики, оцінювати екологічні збитки і посилювати захист критичної інфраструктури, а фінські лікарі лікуватимуть українських військових.

  Документ чинний протягом десяти років і посилює підтримку й захист України на її шляху до членства в НАТО і ЄС.

  Інф. delo.ua  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с ELCOMART.COM активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Торгово-промышленные новости ELCOMART.COM" обязательна.  info@elcomart.com
  При использовании материалов сайта в электронном виде активная ссылка на elcomart.com обязательна.