• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ
 • RSS feed
 • Світовий банк погодив виділення Україні $1,5 млрд
  Опубликовано: 2024-03-28 15:18:09

  26 березня Рада директорів Світового банку оголосила про виділення Україні фінансової підтримки у розмірі 1,5 мільярда доларів США. Ця позика, призначена для підтримки політики розвитку “Основи зростання” (Growth Foundations Development Policy Loan - DPL), стане вагомим внеском у забезпечення макрофінансової стабільності країни.

  Про це повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

  Загалом, кошти надходять від двох ключових донорів: 984 мільйони доларів буде надано Японією, а ще 516 мільйонів доларів – Великою Британією. Очікується, що ці ресурси будуть переказані Україні до кінця березня поточного року.

  За його словами, фінансування планується використати для покриття нагальних бюджетних потреб, в тому числі на соціальну підтримку населення, гуманітарні потреби та на потреби відновлення країни після руйнувань.

  "Спрямуємо ці ресурси на покриття найбільш важливих бюджетних видатків: на соціальні, гуманітарні цілі та на відновлення. Вдячний Світовому банку, урядам Японії та Великої Британії за підтримку і внесок у збереження макрофінансової стабільності України", - написав він.

  Інф. delo.ua  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с ELCOMART.COM активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Торгово-промышленные новости ELCOMART.COM" обязательна.  info@elcomart.com
  При использовании материалов сайта в электронном виде активная ссылка на elcomart.com обязательна.