• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ
 • RSS feed
 • Гроші будуть йти всього 10 секунд: Євросоюз запроваджує миттєві банківські перекази
  Опубликовано: 2024-03-26 18:39:21

  Європарламент проголосував за введення миттєвих банківських переказів в євро всередині Євросоюзу. Вони виконуватимуться протягом 10 секунд незалежно від дня та часу доби.

  Про це повідомляє DW з посиланням на сайт Європарламенту.

  Зазначається, що за новими правилами всі перекази в євро всередині всього Євросоюзу мають виконуватися протягом 10 секунд незалежно від дня та часу доби. Цей крок направлений на прискорення трансакцій для клієнтів малих і середніх підприємств, щоб підвищити безпеку переказів. Банки та інші надавачі платіжних послуг повинні будуть забезпечувати доступність переказів і їх негайну обробку.

  Крім того, за миттєві перекази не можна буде стягувати комісію більше, ніж за звичайні.

  Зокрема, ця норма стосуватиметься і тих держав-членів ЄС, де євро не є національною валютою. Для них буде передбачено більш довгий перехідний період та зроблено виняток для переказів, які здійснюються не в робочий час.

  Видання пише, що нове правило набуде чинності через 20 днів після офіційної публікації. Загалом фінансові інституції всередині ЄС мають 9 місяців, щоб підготуватися до включення режиму миттєвих переказів, і 18 місяців - до їх відправлення.

  Інф. delo.ua  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с ELCOMART.COM активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Торгово-промышленные новости ELCOMART.COM" обязательна.  info@elcomart.com
  При использовании материалов сайта в электронном виде активная ссылка на elcomart.com обязательна.