• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ
 • RSS feed
 • За перші два місяці 2024 року ВВП України зріс на 3,6%
  Опубликовано: 2024-03-23 18:48:32

  За підсумками січня та лютого 2024 року зростання внутрішнього валового продукту становить 3,6% порівняно з тим же періодом попереднього року.

  Про це повідомила міністр економіки Юлія Свириденко.

  Такому росту сприяли кілька факторів, зокрема, це інвестиційний попит, сприятливі погодні умови, які стимулювали будівельні роботи, а також - зростання експорту сільськогосподарської продукції.

  Важливу роль відіграла ефективна робота українського морського коридору, розширення виробничих потужностей у сфері видобутку корисних копалин, а також стабільність в енергетичній галузі.

  За її словами, Міністерство враховує ці позитивні у ключових секторах економіки і очікує подальшого стабільного зростання ВВП.

  Зауважимо, що у січні 2024 року Мінекономіки оцінювало зростання ВВП на рівні 3,5% [±1%] порівняно з січнем 2023 року.

  Тоді на позитивну динаміку вплину зростаючий інвестиційний попит;  зняття блокування польськими автоперевізниками польсько-українського кордону, а також - робота Українського морського коридору.

  Інф. delo.ua  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с ELCOMART.COM активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Торгово-промышленные новости ELCOMART.COM" обязательна.  info@elcomart.com
  При использовании материалов сайта в электронном виде активная ссылка на elcomart.com обязательна.