• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ
 • RSS feed
 • Ринок мотоциклів у лютому: які моделі найчастіше купували українці
  Опубликовано: 2024-03-18 10:46:13

  У лютому цього року в Україні було придбано 3,3 тисячі мотоциклів, що на 83,4% перевищує показники того ж періоду минулого року та на 36% більше порівняно з січнем 2024 року.

  Про це повідомляють експерти Інституту досліджень авторинку.

  З усієї кількості придбаних мотоциклів, 42,3% або 1395 штук були новими, імпортованими з-за кордону. Незважаючи на те, що в сегменті мототехніки зазвичай переважають угоди з продажу нових транспортних засобів, у січні та лютому цього року спостерігалась домінантність вторинного ринку.

  На внутрішньому ринку було укладено 1617 угод купівлі-продажу мототехніки, що становило 49% від загальної кількості. Водночас лише 8,8% мотоциклів або 289 штук були імпортовані вживаними з-за кордону.

  Найпопулярніші нові мотоцикли
  У лютому, як і раніше, покупці мотоциклів віддавали перевагу техніці китайських брендів. Зокрема Spark, Musstang та Lifan очолили рейтинг популярності.

  В лідерах залишається серія Spark SP з проданими 232 одиницями, на другому місці розмістилась модель Musstang MT з обсягом продажу 196 штук, а замкнула трійку лідерів Lifan LF, продажі якої склали 113 штук.

  Топ-5 найпопулярніших нових мотоциклів в Україні у лютому 2024 року виглядає наступним чином:

  Spark SP — 232 одиниці,
  Musstang MT — 196 одиниць,
  Lifan LF — 113 одиниць,
  Bajaj Boxer — 73 одиниці,
  Loncin LX — 60 одиниць.

  Найпопулярніші вживані мотоцикли, привезені з-за кордону
  У сегменті вживаних мотоциклів, імпортованих з-за кордону, перевагу продовжують віддавати японським брендам, зокрема Yamaha, Honda, та Kawasakі.

  Втім, невелика кількість виробників у рейтингу найпопулярніших є зрозумілою, адже сезон для цього ринку ще не досяг свого піку. Що стосується конкретних моделей, то лідерами за кількістю перших реєстрацій у державі стали Honda CB, Kawasaki Ninja, та Yamaha FZ.

  Топ-5 вживаних мотоциклів, імпортованих у лютому 2024 року:

  Honda CB — 17 одиниць,
  Kawasaki Ninja — 16 одиниць,
  Yamaha FZ — 8 одиниць,
  Yamaha YZF — 7 одиниць,
  Yamaha Majesty — 7 одиниць.

  Найпопулярніші мотоцикли на внутрішньому ринку
  У лютому на внутрішньому ринку України домінували японські бренди мотоциклів, зокрема Honda, Yamaha та Geon, серед яких ведучі позиції займали Lifan LF, Loncin LX та Jawa-350.

  Найбільш затребуваними моделями серед покупців виявились:

  Lifan LF з кількістю 80 одиниць;
  Loncin LX -58 штук;
  JAWA 350 -55 штук;
  Honda CB — 41 одиниця;
  Musstang MT — 39 одиниць.

  Аналітики зазначають, що важливо зазначити, що цей аналіз враховує лише офіційно зареєстровані угоди купівлі-продажу та первинні реєстрації.

  Проте, за оцінками експертів, "тіньова" частина ринку, особливо сектор вживаних мотоциклів, може бути суттєвою і потенційно еквівалентною або навіть перевищувати офіційно зафіксовані обсяги.

  Інф. delo.ua  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с ELCOMART.COM активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Торгово-промышленные новости ELCOMART.COM" обязательна.  info@elcomart.com
  При использовании материалов сайта в электронном виде активная ссылка на elcomart.com обязательна.