• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ
 • RSS feed
 • Власна справа: у 2023 році держава спрямувала на гранти 2,4 млрд гривень
  Опубликовано: 2024-01-24 11:56:48

  У 2023 році понад 10 000 українців отримали гранти від уряду для започаткування або розширення свого бізнесу на загальну суму 2,4 млрд гривень. Остання у 2023 році хвиля грантів у рамках програми "Власна справа" принесла перемогу 359 учасникам, які разом отримали 86,5 млн гривень на реалізацію своїх бізнес-планів.

  Про це повідомили у Мінекономіки.

  Як повідомила заступник міністра економіки Тетяна Бережна, від початку програми в липні 2022 року, було надано гранти 13,5 тисячам українців на загальну суму в 3 млрд гривень. Це допомогло відкрити тисячі нових підприємств, розширити існуючі бізнеси та створити понад 25 тисяч робочих місць.

  Вона додала, що серед отримувачів грантів останньої 23-ї хвилі 57% становили жінки, 43% - чоловіки. Найбільше грантоотримувачів з Львівської, Вінницької, Київської областей та міста Києва.

  Повідомляється, що найпопулярніші сфери діяльності переможців включають оптову та роздрібну торгівлю, ремонт автотранспортних засобів, тимчасове розміщування та організацію харчування, а також переробну промисловість.

  Інф. delo.ua  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с ELCOMART.COM активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Торгово-промышленные новости ELCOMART.COM" обязательна.  info@elcomart.com
  При использовании материалов сайта в электронном виде активная ссылка на elcomart.com обязательна.