• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ
 • RSS feed
 • Які мотоцикли купували українці у грудні 2023 року
  Опубликовано: 2024-01-21 12:58:37

  Незважаючи на сезонні коливання попиту на мототехніку, ринок мотоциклів в Україні зріс у грудні майже удвічі порівняно з аналогічним періодом минулого року, що показує динаміку торгів у цьому сегменті.

  Про це повідомляє Інститут досліджень авторинку.

   У грудні було здійснено 2,2 тисячі угод купівлі-продажу мотоциклів, що на 48,3% більше, ніж у минулому році, але на 30,2% менше, ніж у листопаді 2023 року.

  Зазначено, що здебільшого угоди відображають лише офіційні та перші реєстрації, і тіньова частина ринку залишається поза оглядом. За даними експертів, ця "тіньова" частина може бути досить значною.

  Згідно з даними, у грудні 52,8% придбаних мотоциклів були новими, імпортованими з-за кордону, що складає 1,2 тисячі одиниць. Залишок ринку мототехніки залишається єдиним, де більшість угод стосується продажу нових транспортних засобів.

  На внутрішньому ринку 796 угод купівлі-продажу стосувались мототехніки, що склало 36,2% від загальної кількості. Лише 11,1% мотоциклів були імпортовані вживаними з-за кордону (243 одиниці).

  Середній вік мотоциклів на ринку склав 15,2 року для тих, які перепродувалися всередині країни, та стільки ж для мотоциклів, які подавалися на першу реєстрацію після розмитнення.

  Найпопулярнішими мотоциклами на внутрішньому ринку стали Loncin LX, Jawa 350 та Lifan LF, які найчастіше зустрічалися у угодах купівлі-продажу.

  Найпопулярніші моделі мотоциклів, які найчастіше купували на внутрішньому ринку:

  Loncin LX — 43 шт.
  Jawa 350 — 32 шт.
  Lifan LF — 27 шт.
  Honda CB — 27 шт.
  Shineray XY — 26 шт.

  Інф. delo.ua



  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с ELCOMART.COM активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Торгово-промышленные новости ELCOMART.COM" обязательна.



  info@elcomart.com
  При использовании материалов сайта в электронном виде активная ссылка на elcomart.com обязательна.