• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ
 • RSS feed
 • Норвегія внесла $22 мільйони до фонду страхування інвестицій у післявоєнну відбудову України
  Опубликовано: 2023-11-24 18:04:10

  Норвегія внесла 240 мільйонів крон (приблизно 22 мільйони американських доларів) до Трастового фонду підтримки реконструкції та економіки України (SURE), який було засновано в лютому Багатостороннім агентством з гарантій інвестицій (MIGA) Світового банку для страхування інвестицій в Україні.

  Про це повідомляють у самому агентстві та в Міністерстві економіки. Як зазначила очільниця відомства Юлія Свириденко, післявоєнна відбудова України буде відбуватися за рахунок приватних інвестицій, тому важливим є забезпечити максимальну безпеку для грошей інвесторів.

  "Хочемо подякувати Норвегії за кошти, які вони направили до Трастового фонду підтримки реконструкції та економіки України. Це дозволить підтримати окремі проекти в реальному секторі, які будуть мати позитивний вплив на економіку країни", - наголосила чиновниця.

  Підтримка Норвегією трастового фонду SURE є частиною норвезької багаторічної програми підтримки Nansen для України та доповнює інше фінансування України, що надходить через Світовий банк.

  "Мобілізація приватного сектору буде життєво важливою для відновлення та реконструкції України. Підтримка Норвегією SURE дозволить MIGA краще реагувати на великий попит на страхування воєнних ризиків під час активної фази війни та зменшити ризики для іноземних інвесторів, які беруть участь у відновленні та реконструкції України в довгостроковій перспективі", - прокоментував міністр закордонних справ Норвегії Еспен Барт Ейде.

  MIGA заснувало фонд SURE, аби допомогти розгорнути двосторонню стратегію допомоги Україні в подоланні наслідків війни. У найближчій перспективі агентство надасть гарантії для фінансування торгівлі та товарів першої необхідності, підтримки кредитів і ліквідності для малого бізнесу.

  У довгостроковій перспективі воно планує забезпечити страхування політичних ризиків для масштабних проектів у реальному секторі економіки. Фонд має на меті задоволення поточних і очікуваних потреб із зобов’язанням підтримувати післявоєнну відбудову.

  Інф. delo.ua  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с ELCOMART.COM активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Торгово-промышленные новости ELCOMART.COM" обязательна.  info@elcomart.com
  При использовании материалов сайта в электронном виде активная ссылка на elcomart.com обязательна.