• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ
 • RSS feed
 • Французькі компанії планують збільшити інвестиції в ключові галузі української промисловості
  Опубликовано: 2023-11-10 15:28:09

  Інвестори з Франції планують збільшити обсяги приватних інвестицій у стратегічні сфери промисловості, в той час як Україна планує активно сприяти розвитку співпраці між компаніями обох країн і розширювати підтримку сектору малого та середнього бізнесу. Французький бізнес зацікавлений інвестувати в будівництво, енергетику, логістику, фармацевтичний та фінансовий сектори.

  Про це повідомили в Міністерстві економіки.

  Під час зустрічі з представниками французької асоціації підприємств MEDEF International стало відомо, що основний акцент інвестори будуть робити на таких пріоритетних сферах, як:

  енергетика, транспорт і логістика;
  сільське господарство та критичні матеріали;
  цифрові технології, переробна промисловість, металургія і оборонно-промисловий комплекс.

  Міністр економіки Юлії Свириденко зазначила, що Україна готова адаптувати для своїх потреб передові практики французьких компаній та їхній досвід у різних галузях та створила всі необхідні умови для успішного входу французьких компаній на українські ринки, зокрема завдяки страхуванню військових ризиків, яке почало робити національне експортно-кредитне агентство Франції Bpifrance.

  Вже зараз можна відзначити успіхи співпраці приватних підприємств обох країн, особливо в оборонно-промисловому комплексі. Франція не лише постачає озброєння в Україну, але й виявляє зацікавленість у тому, щоб їхню технологічну продукцію виробляти на українських підприємствах.

  Франція також планує позиціонувати себе на українському ринку, заохотити українців робити замовлення та купувати нову зброю у французьких компаній, а також налагодити спільне виробництво, щоб не залежати від старих запасів французької армії.

  Близько двадцяти французьких виробників зброї взяли участь у першому збройовому форумі, організованому Україною з початку війни і кількість французьких галузей промисловості знайшли місцевих партнерів.

  Окрім цього, державне підприємство "Антонов" підписало угоду з французькою компанією Turgis & Gaillard про виробництво безпілотників в Україні на базі французького дрону Aarok. Угоду було підписано під час візиту до Києва минулих вихідних міністра збройних сил Себастьєна Лекорню.

  Інф. delo.ua  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с ELCOMART.COM активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Торгово-промышленные новости ELCOMART.COM" обязательна.  info@elcomart.com
  При использовании материалов сайта в электронном виде активная ссылка на elcomart.com обязательна.