• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ
 • RSS feed
 • Кабмін розширив доступність послуг для бізнесу через е-Підприємець
  Опубликовано: 2023-11-12 18:28:33

  7 листопада Кабінет Міністрів України затвердив порядок надання комплексної електронної публічної послуги "е-Підприємець", спрямованої на спрощення започаткування та ведення бізнесу. Про це повідомив прем'єр-міністр України Денис Шмигаль та представник уряду в Верховній Раді Тарас Мельничук.

  Цей проєкт, який розширює доступність послуг для підприємців, дозволить забезпечити кращу підтримку та зручність для бізнес-середовища в Україні. Проєкт "е-Підприємець" переходить з експериментальної фази на постійну основу.

  Прем'єр-міністр України підкреслив, що цей проєкт дозволить підприємцям отримати доступ до комплексу послуг за кілька кліків на порталі "Дія". Серед послуг, доступних через "е-Підприємець", включено:

  Держреєстрацію фізичних осіб-підприємців.
  Держреєстрацію змін до відомостей про фізичних осіб-підприємців у реєстрі.
  Подання повідомлення про використання або про відмову від використання єдиного рахунку.
  Реєстрацію як платника єдиного податку.
  Реєстрацію як платника податку на додану вартість.
  Реєстрацію реєстратора розрахункових операцій та програмного РРО, а також пошук фіскального чека.
  Реєстрацію декларації відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства з пожежної безпеки.
  Подання інформації про попит на робочу силу, тобто вакансії.
  Держреєстрацію потужностей операторів ринку харчових продуктів.
  Видачу дозволу на роботи підвищеної небезпеки та початок експлуатації машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки.
  Реєстрацію декларації відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства з охорони праці.
  Відкриття банківського рахунку.
  Денис Шмигаль зауважив, що це дозволить усунути бюрократичні перешкоди, значно заощадити час підприємців та оптимізувати процес надання публічних послуг. Український бізнес відзначається високою адаптивністю до умов воєнного часу та має позитивні очікування на майбутнє, і уряд має на меті максимально сприяти його розвитку.

  Зазначено, що діджиталізація залишається наскрізною політикою держави, і Кабінет Міністрів України має амбіційну мету запустити 63 нові цифрові продукти протягом наступних трьох років, підтримуючи розвиток бізнесу в Україні.

  Інф. delo.ua  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с ELCOMART.COM активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Торгово-промышленные новости ELCOMART.COM" обязательна.  info@elcomart.com
  При использовании материалов сайта в электронном виде активная ссылка на elcomart.com обязательна.