• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ
 • RSS feed
 • В Україні побудують нову вітроелектростанцію: де саме
  Опубликовано: 2023-11-01 10:00:00

  Енергетична компанія “ДТЕК” починає підготовку до будівництва нової вітроелектростанції на Полтавщині.

  Про це повідомила пресслужба "ДТЕК".

  Там зауважили, що продовжують зміцнювати енергетичну безпеку України під час війни.

  "Будівництво нового вітрового парку заплановано в Полтавській області, на території Глобинської громади. Наразі тривають підготовчі роботи", - підкреслили в компанії.

  Зазначається, що "ДТЕК" цілеспрямовано та усвідомлено йде в цей регіон, оскільки він є енергодефіцитним і потужна електростанція тут дуже потрібна.

  "Електроенергія з Полтавської вітроелекстростанції дасть поштовх для більш стрімкого розвитку регіону", - переконані в "ДТЕК".

  Зауважимо, у травні компанія "ДТЕК" успішно запустила нову вітроелектростанцію в Миколаївській області. Цей проект стає першою в світі вітроелектростанцією, яка була побудована в умовах воєнного конфлікту.

  Перша фаза Тилігульської вітроелектростанції, розташованої всього за 100 км від окупованої російськими військами території Миколаївської області, вже почала виробляти екологічно чисту електроенергію.

  Зазначимо, сьогодні в Україні встановлена потужність ВДЕ з урахуванням тимчасово окупованих об’єктів на півдні країни – близько 10 ГВт. Збільшення зеленої генерації до 30 ГВт дозволило б Україні досягти 50% частки ВДЕ в структурі потужностей енергосистеми.

  Інф. delo.ua  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с ELCOMART.COM активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Торгово-промышленные новости ELCOMART.COM" обязательна.  info@elcomart.com
  При использовании материалов сайта в электронном виде активная ссылка на elcomart.com обязательна.