• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ
 • RSS feed
 • Байден призначив спецпредставницю з економічного відновлення України
  Опубликовано: 2023-09-18 18:15:52

  Президент США Джо Байден призначив Пенні Пріцкер на посаду спеціальної представниці Штатів із питань економічного відновлення України. Відповідну заяву Байдена опублікувала пресслужба Білого дому.

  За словами Байдена, Прітцкер керуватиме зусиллями США, щоб допомогти відновити українську економіку.

  "Це включає мобілізацію державних і приватних інвестицій, формування пріоритетів донорів і роботу з відкриття експортних ринків і підприємств, закритих внаслідок жорстоких нападів і руйнувань Росії. Спеціальна представниця Прітцкер також працюватиме з іншими міжнародними партнерами України, в тому числі через координаційну платформу G7, щоб забезпечити взаємодоповнюваність та взаємопідсилення міжнародних зусиль", – висловився очільник США.

  Також Байден зазначив, що діяльність Прітцкер буде спрямована й на заохочення міжнародних партнерів, щоб ті продовжували збільшувати свою підтримку для потреб України у відновленні економіки.

  Крім того, вона допоможе українському уряду здійснити реформи, необхідні для зміцнення економіки.

  Інф. delo.ua  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с ELCOMART.COM активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Торгово-промышленные новости ELCOMART.COM" обязательна.  info@elcomart.com
  При использовании материалов сайта в электронном виде активная ссылка на elcomart.com обязательна.