• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ
 • RSS feed
 • Закон про інвестнянь. Зеленський підписав зміни, які мають покращити умови для бізнесу
  Опубликовано: 2023-09-14 15:26:40

  Президент Володимир Зеленський 12 вересня підписав зміни до закону "Про державну підтримку інвестиційних проектів із значними інвестиціями в Україні". Про це свідчить інформація на сайті Верховної Ради.

  Серед основних нововведень – зменшення вимог щодо розміру значних інвестицій з 20 млн євро до 12 млн євро.

  Також тепер необхідно буде створити щонайменше 50 робочих місць із середньою зарплатою, розмір якої не менш як на 15% перевищує розмір середній показник оплати за відповідним видом діяльності у регіоні. Раніше було передбачено створення від 80 таких робочих місць.

  Передбачається, що інвестори зможуть розпочати реалізацію проєкту за 12 місяців до дати подання заявки на отримання державної підтримки, передбаченої законом, і внести інвестиції на передпроєктні роботи (обсяг коштів на це не має перевищувати 25% від загального розміру значних інвестицій).

  Крім того, закон дозволить доопрацьовувати документи, подані заявником, протягом 15 днів, а також проводити переговори щодо умов спеціального інвестиційного договору протягом двох місяців.

  Інф. delo.ua  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с ELCOMART.COM активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Торгово-промышленные новости ELCOMART.COM" обязательна.  info@elcomart.com
  При использовании материалов сайта в электронном виде активная ссылка на elcomart.com обязательна.