• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ
 • RSS feed
 • Уряд розширив перелік безкоштовних ліків: що додали
  Опубликовано: 2023-08-29 18:02:40

  Кабінет міністрів вирішив розширити Національний перелік основних лікарських засобів. До нього додали противірусні засоби "Валганцикловір" та лікарський засіб "Дапагліфлозин", що застосовується у разі серцевої недостатності.

  Про це повідомила пресслужба Міністерства охорони здоров'я.

  Додатково внесли зміни до форм дозування лікарських засобів "Еверолімус" тa "Омепразол".

  Нацперелік ліків містить основні безпечні лікарські засоби з доведеною ефективністю, які використовуються для лікування від найпоширеніших захворювань в Україні.

  Держава гарантує доступ пацієнтів до ліків, зазначених у Нацпереліку. Це означає, що громадяни мають право отримувати їх безоплатно під час лікування у медичних закладах.

  Станом на 25 серпня Нацперелік включає 411 лікарських засобів, серед яких: 72 – препарати інсуліну, 9 – комбіновані лікарські засоби, 23 – медвироби.

  Нагадаємо, що медикаменти за програмою "Доступні ліки" з 1 липня більше не продають за паперовим рецептом. Водночас є певні нюанси та ситуації, коли за проханням пацієнта лікар все ще може додатково роздрукувати інформаційну довідку, в якій міститиметься інформація про рецепт.

  Інф. delo.ua  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с ELCOMART.COM активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Торгово-промышленные новости ELCOMART.COM" обязательна.  info@elcomart.com
  При использовании материалов сайта в электронном виде активная ссылка на elcomart.com обязательна.