• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ
 • RSS feed
 • Mastercard закриває програми криптокарток з Binance
  Опубликовано: 2023-08-28 18:46:57

  Платіжна система Mastercard  і криптобіржа Binance закінчать чотири програми криптокарток в Аргентині, Бразилії, Колумбії та Бахрейні з 22 вересня.

  Про це повідомив речник Mastercard, передає Reuters.

  Картки Binance дозволяють користувачам здійснювати платежі в традиційних валютах за рахунок своїх криптовалютних запасів на біржі.

  На веб-сайті Mastercard також зазначено партнерство з криптобіржами, включаючи Gemini. Це рішення не вплине на жодну з інших програм криптокарток Mastercard.

  Binance стикається з юридичними та нормативними проблемами. У червні регулятори США подали до суду на криптобіржу та її генерального директора Чанпена Чжао за нібито використання "мережі обману". У Binance заявили, що будуть "рішуче" захищатися.

  Керівник відділу криптографії та блокчейну Mastercard Радж Дхамодхаран у квітні, що компанія шукає більше партнерства з криптокомпаніями. Тоді він відмовився коментувати конкретно Binance, але сказав, що будь-яка карткова програма "проходить повну належну перевірку" та постійно контролюється.

  Чому програма Binance завершується та хто прийняв це рішення в Mastercard не коментують.

  Інф. epravda.com.ua  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с ELCOMART.COM активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Торгово-промышленные новости ELCOMART.COM" обязательна.  info@elcomart.com
  При использовании материалов сайта в электронном виде активная ссылка на elcomart.com обязательна.