• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ
 • RSS feed
 • Бюджет-2024. Уряд ще шукає гроші, щоб забезпечити потреби держави на наступний рік, — Марченко
  Опубликовано: 2023-08-28 15:54:17

  У 2024 році видатки держбюджету України на безпеку і оборону будуть дорівнювати, або перевищувати цьогорічні. Водночас уряд все ще шукає фінансування.

  Про це повідомив міністр фінансів Сергій Марченко в ефірі телемарафону.

  У 2023 році найбільша стаття бюджету — це сектор оборони, на який відведено 1,6 трлн грн, що перевищує суму зібраних податків.

  "Тому ми постійно в досить складному становищі, шукаємо додаткові джерела, щоб профінансувати ці додаткові видатки. (Ми переходимо, — Delo.ua) у стадію "війни на виживання": виживе той, хто витримає цей марафон", – сказав він.

  Військові зараз, як зазначає Марченко, просять у пʼять разів більше, але Україна не може збільшувати податки до необхідного рівня.

  "Можемо дозволити бюджет сектору безпеки та оборони такий, який є, утримуємо цей сектор дуже великими зусиллями", – підкреслив міністр фінансів.

  Він додав, що Мінфін вже веде переговори з партнерами щодо формування нових пакетів фінансової допомоги на 2024 рік.

  Відомо, що у липні 2023 загальна сума касових видатків загального фонду державного бюджету становила 231,8 млрд гривень. З них на грошове утримання військовослужбовців спрямували 76,9 млрд грн.

  Інф. delo.ua  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с ELCOMART.COM активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Торгово-промышленные новости ELCOMART.COM" обязательна.  info@elcomart.com
  При использовании материалов сайта в электронном виде активная ссылка на elcomart.com обязательна.