• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ
 • RSS feed
 • Міненерго: у підземні сховища вже закачали понад 12,3 мільярда кубометрів газу
  Опубликовано: 2023-08-19 18:14:05

  Станом на серпень у підземні сховища газу (ПСГ) закачано понад 12,3 млрд кубів блакитного палива.

  Про це повідомляє пресслужба Міністерства енергетики.

  Зазначається, що видобуток та закачування газу в українські підземні сховища відбуваються згідно з напрацьованим графіком, більше того - Україна нарощує темпи видобутку.

  "Це дає впевненість говорити, що до опалювального сезону весь необхідний обсяг газу буде закачаний до сховищ. Також завдяки тому, що зростає рівень довіри країн - партнерів до України, збільшується і обсяг закачування газу від нерезидентів", – сказав міністр енергетики Герман Галущенко

  Загалом станом на серпень в ПСГ закачано понад 12,3 млрд кубів блакитного палива. Щобільше, третину видобутку в Україні забезпечують саме родовища на Полтавщині.

  Міністр додав, що кожен опалювальний сезон в умовах війни стає складнішим за попередній. Проте завдяки роботі енергетиків та працівників газової галузі Україна підготується і до цьогорічного.

  Україна має на меті накопичити 14 млрд кубометрів газу до початку опалювального сезону 2023/24 рр.

  Інф. epravda.com.ua  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с ELCOMART.COM активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Торгово-промышленные новости ELCOMART.COM" обязательна.  info@elcomart.com
  При использовании материалов сайта в электронном виде активная ссылка на elcomart.com обязательна.