• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ
 • RSS feed
 • В ЄС планують збільшити кількість заправок із альтернативним паливом
  Опубликовано: 2023-07-27 18:03:08

  Рада ЄС ухвалила закон, який передбачає збільшення кількості станцій підзарядки електроавтомобілів та заправки альтернативними видами палива.

  Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на пресслужбу Ради ЄС.

  Зазначається, що ці заходи допоможуть транспортному сектору значно зменшити вуглецевий слід.

  Згідно з документом, з 2025 року на кожних 60 км вздовж основних транспортних магістралей ЄС, так званої Транс'європейської транспортної мережі (TEN-T), мають бути встановлені станції швидкої підзарядки потужністю не менше 150 кВт для легкових автомобілів та мікроавтобусів.

  Зарядні станції для великовантажних автомобілів з мінімальною потужністю 350 кВт повинні бути встановлені на кожних 60 км уздовж основної мережі TEN-T і на кожних 100 км на ширшій мережі доріг TEN-T з 2025 року з повним охопленням мережі до 2030 року.

  Водневі заправні станції для легкових і вантажних автомобілів повинні бути розгорнуті з 2030 року в усіх міських вузлах і кожні 200 км уздовж основної мережі TEN-T.

  Морські порти, що приймають мінімальну кількість великих пасажирських суден або контейнеровозів, до 2030 року повинні забезпечити такі судна електроенергією на суші.

  Аеропорти повинні забезпечити електроенергією стоячі повітряні судна на всіх гейтах до 2025 року, а на всіх віддалених стоянках – до 2030 року.

  Ухвалений документ є частиною пакету "Fit for 55", метою якого є скорочення викидів парникових газів в ЄС на 55% протягом цього десятиліття.

  Інф. epravda.com.ua  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с ELCOMART.COM активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Торгово-промышленные новости ELCOMART.COM" обязательна.  info@elcomart.com
  При использовании материалов сайта в электронном виде активная ссылка на elcomart.com обязательна.