• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ
 • Промновости
 • Товарная биржа
 • Цены
 • Выставки
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 25 июня 2004 года
 • Попит на всю продукцію Apple, крім iPhone, падає
  Опубликовано: 2023-05-08 15:54:52

  Продажі Apple продовжують падати, оскільки світова економіка сповільнюється, а покупці, обмежені зростанням цін, відкладають покупки комп’ютерів і iPad. Про це, базуючись на звіт компанії Apple за перший квартал 2023 року, повідомили в BBC.

  Другий квартал поспіль продажі Apple падають.

  Технологічний гігант заявив, що дохід компанії знизився на 3% за перші три місяці 2023 року порівняно з тим же періодом 2022 року - до 94,8 млрд доларів.

  Втім, завдяки попиту на iPhone, падіння виявилося не таким страшним, як прогнозували. Продажами телефону компанія завоювала нових клієнтів за кордоном.

  У коментарях до аналітиків глава Apple Тім Кук звернув увагу на зростання продажів в Індії, куди компанія інвестує значні кошти, саме в цій країні бачать великі можливості для зростання, оскільки середній клас країни розширюється.

  “Загалом я не міг бути більш задоволений і схвильований ентузіазмом, який я бачу там щодо бренду”, - сказав він.

  Компанія зіштовхнулася з тим, що клієнти, вражені зростанням вартості життя та економічною невизначеністю, купують техніку менш активно.

  Apple попередила інвесторів, що продажі в січні-березні можуть впасти на 5% в річних розрахунках.

  Але результати були покращені зростанням продажів iPhone на 1,5%, які досягли 51,3 мільярда доларів США, що є рекордом за квартал - завдяки високому попиту у Південній Азії і Латинській Америці.

  Продажі відділу послуг Apple, який включає Apple Music, Apple News і Apple Pay, зросли на 5% порівняно з минулим роком і склали понад 20 мільярдів доларів.

  У Європі продажі зросли на більше 2%.

  Однак продажі впали на найбільшому ринку, Америці, на 7%.

  У 2022 році корпорація Apple посіла перше місце у рейтингу найдорожчих брендів світу, змістивши на третє місце компанію Amazon.

  Зазначимо, що минулого року компанія Meta повідомила про перше в своїй історії падіння доходу.

  Загальний прибуток Meta впав на 36% — до 6,7 мільярда доларів. Відомо, що Apple порекомендувала користувачам iPhone відключити функцію, яка дозволяла Facebook відстежувати, чим цікавиться власник смартфона. Це коштувало Meta 10 мільярдів доларів доходу від реклами лише у 2021 році.

  В квітні 2023 року в Meta повідомили, що завдяки запуску Reels на основі ШІ в Instagram компанія збільшила доходи.

  Альона Чернецька

  Інф. delo.ua  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с ELCOMART.COM активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Торгово-промышленные новости ELCOMART.COM" обязательна.  САМОЕ ЧИТАЕМОЕ

  02 июн, 15:47

  26 май, 09:38

  25 май, 15:32

  23 май, 18:39

  15 май, 15:52

  07 май, 18:48

  Электронная почта проекта: info@elcomart.com
  Тел.: +380-50-070-2126
  bigmir)net TOP 100
  Яндекс цитирования
  © ООО "Мегапрайм груп". Все права защищены.
  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на elcomart.com обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию, представленную на elcomart.com, принадлежат ООО "Мегапрайм груп".