• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ
 • Промновости
 • Товарная биржа
 • Цены
 • Выставки
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 25 июня 2004 года
 • Укрзалізниця домовилася про закупівлю газу в Укрнафти
  Опубликовано: 2023-03-01 09:33:35

  "Укрзалізниця" 27 лютого уклала прямий контракт на постачання газу з "Укрнафтою", яка наразі знаходиться в державному управлінні. Про це йдеться у повідомленнях обох компаній.

  "УЗ продовжує реалізацію політики переходу на закупівлю енергоносіїв у виробників для отримання найбільш вигідної ціни. Прямі контракти вже працюють для отримання електроенергії та пального. Тепер до них додався ще й газ", - вказують залізничники.

  За вказаним договором, видобувник готовий постачати газ за ціною, яка на 23% менша від поточної, отриманої від трейдерів на відкритому та конкурентному аукціоні.

  "Прямі контракти з виробниками — наш вектор розвитку відносин у стратегічно важливих закупівлях. Правильність цього вектору за останній рік неодноразово підтверджувалася реальними результатами. На сьогодні ми маємо не лише адекватну та вигідну ціну на газ, але й максимально прозорий контракт", — наголосив голова правління УЗ Олександр Камишін.

  За словами ж члена правління "Укрзалізниці" Євгена Лященка, отримана на закупівлі газу економія тільки в березні становитиме 47 мільйонів гривень: ці гроші будуть використовуватися для подолання наслідків російської агресії.

  Зазначається, що компанія також постійно вивчає можливість укладення прямих контрактів з іншими виробниками й постачальниками продукції, необхідної для безперебійної роботи залізничної галузі.

  "Для нас дуже важливе питання співпраці саме з державними компаніями або локалізація виробництва. Щоб гроші, які ми витрачаємо, йшли в економіку держави. Підписуючи сьогодні контракт з "Укрнафтою", ми разом вже шукаємо інші можливі варіанти синергічної співпраці", - резюмував член правління УЗ Орест Логунов.

  В свою чергу, в "Укрнафті" уточнюють, що в березні вона поставить "Укрзалізниці" перші 8 мільйонів кубометрів природного газу. Втім, інші показники контракту у повідомленнях не афішуються.

  "Це гарний кейс синергічної співпраці державних підприємств. "Укрзалізниця" – основна логістична компанія країни, її "залізний хребет" – має чимало об'єктів, яким потрібен природний газ для опалення та технологічних процесів. "Укрнафта" – національна видобувна компанія – має достатні запаси в сховищах і може запропонувати необхідні обсяги, найкращу ціну та зручні умови постачання", - вказав директор останньої Сергій Корецький.

  Нагадаємо, що "Укрнафта" оголосила, що виходить на ринок постачання природного газу для кінцевих споживачів, місяць тому. До цього, в листопаді вона разом з компанією "Укртатнафта" (Кременчуцький НПЗ) були вилучені державою на період воєнного стану.

  Зазначимо при цьому, що одразу після підписання контракту з "Укрнафтою" голова "Укрзалізниці" Камишін заявив, що подає у відставку та отримає нову посаду.

  Тимофій Бесп'ятов

  Інф. delo.ua  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с ELCOMART.COM активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Торгово-промышленные новости ELCOMART.COM" обязательна.  САМОЕ ЧИТАЕМОЕ

  27 мар, 19:21

  25 мар, 18:18

  17 мар, 15:44

  15 мар, 18:02

  13 мар, 15:03

  12 мар, 10:23

  Электронная почта проекта: info@elcomart.com
  Тел.: +380-50-070-2126
  bigmir)net TOP 100
  Яндекс цитирования
  © ООО "Мегапрайм груп". Все права защищены.
  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на elcomart.com обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию, представленную на elcomart.com, принадлежат ООО "Мегапрайм груп".