• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ
 • Промновости
 • Товарная биржа
 • Цены
 • Выставки
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 25 июня 2004 года
 • В Україні можуть більше не вимикати світло: названа умова
  Опубликовано: 2023-02-28 18:08:06

  Без нових ударів Росії по об'єктах енергетичної інфраструктури більше не доведеться запроваджувати обмеження електроенергії. Відключення можуть застосовуватись лише для ремонту.

  Про це повідомив міністр енергетики Герман Галущенко в ефірі загальнонаціонального телемарафону.

  "Я радий тому, що зараз енергосистема працює у бездефіцитному режимі, вже третій тиждень забезпечуємо виробництво електроенергії у повному обсязі відповідно до споживання", - сказав Галущенко.

  За його словами, ліміти на споживання електроенергії можуть більше не знадобитися.

  "У нас є відповідні резерви. У нас є плани і надалі так підтримувати енергосистему, щоб люди не відчували обмеження постачання. Я дуже сподіваюся, що ліміти найближчим часом нам не знадобляться взагалі для областей із погляду споживання електрики", - зауважив Галущенко.

  Міністр додав, що відновлення енергетичного сектору відбувається за підтримки міжнародних партнерів і їх допомоги. Ключове завдання нині – відновити пошкоджені об’єкти до наступного опалювального сезону і забезпечити максимальну децентралізацію енергосистеми.

  Він також пояснив, чи розглядається поновлення експорту електроенергії.

  "Це питання на столі зараз. Якщо ми побачимо стабільний профіцит електроенергії в системі, безумовно, питання експорту розглядатиметься, але зараз ключовим для нас є те, щоб максимально відновити електропостачання для регіонів, де ще є пошкодження мереж", - підкреслив міністр.

  Галущенко наголосив, що тарифи на електроенергію можуть переглянути тільки після завершення опалювального сезону.

  Нагадаємо, після завершення середнього планово-попереджувального ремонту енергоблоку на одній з українських АЕС в енергосистемі України суттєво зменшився дефіцит генерації. Атомна генерація додала 1220 МВт потужності до енергосистеми.

  Як заявив голова правління НЕК "Укренерго" Володимир Кудрицький, найгірше в ситуації з електроенергією, ймовірно, вже позаду, але "розслаблятися не варто".

  Світлана Манько

  Інф. delo.ua  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с ELCOMART.COM активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Торгово-промышленные новости ELCOMART.COM" обязательна.  САМОЕ ЧИТАЕМОЕ

  31 мар, 18:43

  30 мар, 19:53

  29 мар, 18:39

  28 мар, 18:40

  27 мар, 19:21

  25 мар, 18:18

  Электронная почта проекта: info@elcomart.com
  Тел.: +380-50-070-2126
  bigmir)net TOP 100
  Яндекс цитирования
  © ООО "Мегапрайм груп". Все права защищены.
  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на elcomart.com обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию, представленную на elcomart.com, принадлежат ООО "Мегапрайм груп".