• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ
 • Промновости
 • Товарная биржа
 • Цены
 • Выставки
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 25 июня 2004 года
 • В 2022 Німеччина скоротила експорт в Росію більш ніж в два рази
  Опубликовано: 2023-02-02 18:15:31

  У 2022 році в порівнянні з 2021 році експорт Німеччини до Росії скоротився більш ніж на 50%. Про це повідомляє видання Euractiv.

  "За даними урядової публікації, до осені 2022 року експорт Німеччини до Росії скоротився більш ніж на 50% порівняно з попереднім роком, але імпорт із Росії скоротився менш різко, попри припинення постачання викопного палива", - пише видання.

  Euractiv, зазначає, що експорт Німеччини до Росії у жовтні 2022 року був майже на 60% нижчим порівняно з жовтнем 2021 року. При цьому імпорт із країни скоротився лише приблизно на 49%, попри масштабні зусилля щодо відмови від російського імпорту викопного палива.

  "Торгівля з Росією значно ослабла з початку агресивної війни Росії проти України", — зауважив уряд Німеччини у письмовій відповіді на парламентське питання, опубліковане у понеділок(30 січня).

  У документі додається, що "неможливо" дізнатися в деталях, яка частина скорочення німецько-російської торгівлі є прямим наслідком війни, а яка пов'язана з санкціями ЄС, накладеними на Москву з того часу.

  "Тим часом, свіжі дані опитування, опубліковані інститутом Ipsos у понеділок(30 січня), показують, що готовність німців підтримувати Україну трохи знижується в порівнянні з тим, що було раніше під час війни

  У той час, як явна більшість респондентів, як і раніше, підтримували прийом українських біженців під час останнього опитування, проведеного в грудні, підтримка поставок зброї до Києва впала до 48% порівняно з 55% у квітні 2022 року.

  Тим часом 43% зараз згодні із твердженням, що "проблеми України нас не стосуються і ми не повинні втручатися". У квітні таких було менше ніж третина", - йдеться в публікації Euractiv.

  Нагадаємо, економіку Німеччини характеризували як найбільш залежну від російського газу. Однак з початком російської агресії щодо України у Німеччині LNG-термінали з метою позбутися залежності від російського газу. Країна підготувалася до припинення поставок російського газу та запровадила додаткові заходи для економії енергоносія.

  Разом з цим до повномасштабної війни в Україні Росія закуповувала у Німеччини значний обсяг хімічної продукції та продукції машинобудування.

  Степан Крьока

  Інф. delo.ua  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с ELCOMART.COM активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Торгово-промышленные новости ELCOMART.COM" обязательна.  САМОЕ ЧИТАЕМОЕ

  31 мар, 18:43

  30 мар, 19:53

  29 мар, 18:39

  28 мар, 18:40

  27 мар, 19:21

  25 мар, 18:18

  Электронная почта проекта: info@elcomart.com
  Тел.: +380-50-070-2126
  bigmir)net TOP 100
  Яндекс цитирования
  © ООО "Мегапрайм груп". Все права защищены.
  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на elcomart.com обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию, представленную на elcomart.com, принадлежат ООО "Мегапрайм груп".