• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ
 • RSS feed
 • Кожен другий українець користується додатком «Дія»
  Опубликовано: 2023-01-30 18:09:04

  У 2022 році кількість респондентів, які користуються застосунком та порталом “Дія” зросла до 52%.

  Про це повідомив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

  "Кожен другий українець користується Дією, щоб отримати держпослуги. Це — результати всеукраїнського опитування від КМІС", - зазначив Федоров.

  Він наголосив, що у 2022 році кількість респондентів, які користуються застосунком та порталом "Дія", зросла до 52%.

  "Наприклад, у 2021 році було 30%. А у 2020 взагалі 13%. Отже, маємо стабільний зріст популярності е-послуг серед українців", - зауважив міністр.

  Він додав, що попри повномасштабне вторгнення Мінцифри продовжує будувати найзручнішу цифрову державу у світі.

  "За 2022 рік до "Дії" приєдналися 6 мільйонів користувачів. Застосунком вже користуються 18,5 млн користувачів, порталом — 22 млн", - зазначив Федоров.

  За його словами, ці показники ще раз доводять, що цифровізація — тренд.

  "Вона спрощує життя мільйонів людей. Тому що для комунікації з державою вам потрібен тільки смартфон або лептоп. Жодних черг та бюрократії", - підкреслив міністр.

  Зазначимо, Україна не тільки впроваджує нові технології у сфері цифровізації, а й вже почала "експортувати" власну модель побудови "держави в смартфоні".

  Так, Естонія запускає застосунок mRiik на базі української “Дії”. З лютого mRiik буде доступний для тестувальників, а повноцінний запуск планується у середині цього року.

  Світлана Манько

  Інф. delo.ua  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с ELCOMART.COM активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Торгово-промышленные новости ELCOMART.COM" обязательна.  info@elcomart.com
  При использовании материалов сайта в электронном виде активная ссылка на elcomart.com обязательна.