• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ
 • RSS feed
 • За 5 місяців виробництво металургійної продукції в Україні скоротилося майже на 50%
  Опубликовано: 2022-06-18 18:20:40

  У січні-травні 2022 року, порівняно з аналогічним періодом 2021 року, металургійні підприємства України скоротили випуск продукції майже на 50%. Про це свідчать дані об'єднання металургійних підприємств "Укрметалургпром".

  Згідно з повідомленням за 5 місяців 2022 року, порівняно з аналогічним періодом 2021 року, меткомбінати скоротили випуск чавуну на 46,7% до 4,15 млн тонн, скоротили виплавку сталі на 47,2% до 4,24 млн тонн, а також скоротили виробництво металопрокату. на 47,3% до 3,79 млн. тонн.

  Нагадаємо, після російського вторгнення більшість українських металургійних підприємств було переведено в режим гарячої консервації .

  Водночас, загарбники крадуть металопродукцію Маріупольського металургійного комбінату ім. Ілліча та металургійного комбінату "Азовсталь", що знаходяться на окупованій території.

  Степан Крьока

  Інф. delo.ua  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с ELCOMART.COM активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Торгово-промышленные новости ELCOMART.COM" обязательна.  info@elcomart.com
  При использовании материалов сайта в электронном виде активная ссылка на elcomart.com обязательна.