• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ
 • Промновости
 • Товарная биржа
 • Цены
 • Выставки
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 25 июня 2004 года
 • Ізраїль збільшить видобуток газу, щоб вийти на ринок Європи
  Опубликовано: 2022-05-18 09:41:08

  Ізраїль почав збільшувати видобуток природного газу на шельфі. Влада країни має намір укласти угоду про постачання з Європою в найближчі місяці і стати постачальником газу до країн ЄС.

  Про це повідомляє Reuters.

  За словами представників Міністерства енергетики, у найближчі кілька років країна збільшить видобуток газу з 20 млрд. кубометрів до приблизно 40 млрд. кубометрів. Для цього запускатимуться нові родовища.

  На даний момент Ізраїль постачає газ на свій власний ринок і через місцеву мережу трубопроводів експортує до Єгипту та Йорданії.

  Більшість додаткового газу призначена для Європи. Проте в уряді вважають, що зможуть найближчим часом вийти на європейський ринок та реалізовувати свій газ там.

  "Ми сподіваємося створити відносно швидкий робочий процес і вже влітку досягти угоди", - сказав Ліор Шилат, генеральний директор міністерства енергетики Ізраїлю.

  Чиновник здійснив візит на бурове судно в Каріші, газовому родовищі близько 90 км від узбережжя Ізраїлю, яке нещодавно виявила лондонська компанія. Це джерело газу має бути введено в експлуатацію наприкінці цього року.

  У разі успішного видобутку газу в Ізраїлі прогнозують вийти на достатній обсяг виробництва, щоб укласти угоди з європейськими країнами.

  "Спочатку це будуть невеликі обсяги, і поступово, у міру зростання виробничих та доставкових потужностей вони збільшуватимуться", - сказав Шиллат.

  За його словами, подібні угоди зазвичай спочатку досягаються між урядами, а потім угоди укладаються у приватному секторі. Згідно із прогнозами, Ізраїль зможе продавати газ європейським країнам не раніше 2024 року.

  Влада Ізраїлю відзначила, що вибір маршруту поставок є складним завданням. Одним із варіантів може бути експорт до Європи через Єгипетські заводи, а потім транспортування на північ трубопроводами.

  Нагадаємо, Європейський союз через війну Росії проти України хоче припинити постачання газу з РФ, які становлять близько 40% блакитного палива.

  При цьому Росія, за допомогою своїх дипломатів, намагається завадити Євросоюзу знайти альтернативні джерела газу.

  Світлана Манько

  Інф. delo.ua  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с ELCOMART.COM активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Торгово-промышленные новости ELCOMART.COM" обязательна.  Электронная почта проекта: info@elcomart.com
  Тел.: +380-50-070-2126
  bigmir)net TOP 100
  Яндекс цитирования
  © ООО "Мегапрайм груп". Все права защищены.
  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на elcomart.com обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию, представленную на elcomart.com, принадлежат ООО "Мегапрайм груп".