• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ
 • Промновости
 • Товарная биржа
 • Цены
 • Выставки
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 25 июня 2004 года
 • Shell не купуватиме нафтопродукти з будь-якими російськими домішками
  Опубликовано: 2022-05-02 15:36:09

  Компанія Shell заявила, що посилює обмеження щодо російських вуглеводнів і припинить купувати нафтопродукти з будь-якими домішками походженням з РФ. Про це повідомляє Reuters.

  Згідно з повідомленням, компанія 27 квітня посилила обмеження на купівлю російської нафти, заявивши, що більше не прийматиме нафтопродукти з будь-яким російським вмістом, включаючи паливні суміші.

  У березні Shell заявила, що поступово припинить купувати російську нафту і припинить свою участь у всіх російських проєктах, пов'язаних із вуглеводнями, після скандалу з приводу купівлі російської сирої нафти.

  Лондонська компанія Shell, найбільший у світі нафтотрейдер, проте продовжувала приймати продукцію, що містить менше 50% палива з Росії, на підставі положень своїх торгових контрактів.

  У заявці на поставку авіагасу на торговій платформі Platts, з якою ознайомилося агентство Reuters, Shell написала: "Умовою справжньої заявки є те, що товари, що продаються і поставляються продавцем, не будуть вироблені в Росії і не були змішані з будь-яким продуктом, виробленим в РФ, і транспортування проданих товарів не буде починатися чи включати транзит через РФ".

  Нові умови не вплинуть на закупівлю російської нафти, тоді як Shell їх поступово скасовує.

  Європа значною мірою залежить від російської сирої нафти та нафтопродуктів, зокрема дизельного та палива для реактивних двигунів. За даними статистичного управління Євростату, Росія є найбільшим постачальником нафти до Європи, забезпечуючи трохи більше чверті імпорту нафти до ЄС у 2020 році.

  Змішування палива є звичайною практикою і може відбуватися на рівні компанії або резервуарах для зберігання, які містять суміш палива з різних країн.

  Нагадаємо, 20 квітня Shell розпочала процедуру виведення співробітників зі своїх спільних підприємств із російським ПАТ "Газпром".

  Shell активізувала свої зусилля по дистанціюванню від Москви після того, як на початку березня компанія зазнала різкої критики за купівлю російської нафти з великою знижкою. З того часу Shell заявила, що більше не купуватиме російську нафту чи газ.

  Степан Крьока

  Інф. delo.ua  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с ELCOMART.COM активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Торгово-промышленные новости ELCOMART.COM" обязательна.  Электронная почта проекта: info@elcomart.com
  Тел.: +380-50-070-2126
  bigmir)net TOP 100
  Яндекс цитирования
  © ООО "Мегапрайм груп". Все права защищены.
  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на elcomart.com обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию, представленную на elcomart.com, принадлежат ООО "Мегапрайм груп".