• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ
 • RSS feed
 • FAVBET вітає прийняття Закону України Про легалізацію грального бізнесу
  Опубликовано: 2020-07-21 11:01:43

  14 липня Верховна Рада України прийняла у другому читанні Закон "Про легалізацію грального бізнесу"


  Favbet вітає створення в Україні прозорих та рівних умов роботи на ринку для всіх учасників. Про це повідомили у прес-службі компанії.

  "Експерти та юристи компанії FAVBET брали активну участь о розробці та обговоренні ключових норм документу. Починаючи з 2009 року гральний ринок перебував у стані стагнації, що призвело до значної відсталості галузі у порівнянні з ринком Європи", — йдеться у повідомленні компанії.

  У найближчий час Favbet обіцяє зосередиться на підготовці документів для отримання ліцензій на право організації та проведення букмекерської діяльності, азартних ігор у закладах казино, в тому числі через мережу Інтернет, а також проведення ігор у залах гральних автоматів. Окрім прямих виплат до державного бюджету за отримання ліцензій, компанія інвестує у розвиток галузі декілька мільйонів доларів.

  Компанія має 20-річний досвід роботи на гральному ринку України, а також оперування гемблінговим бізнесом в Європі.

  Також фахівці Favbet готові залучитися до розробки принципів діяльності державного фонду, з якого будуть фінансуватися спортивні та соціальні проекти. Компанія має великий досвід в реалізації таких проектів.


  Нагадаємо, у вівторок, 14 липня, Верховна Рада України прийняла закон про гральний бізнес в другому читанні і в цілому. За проект №2285-д "Про державне регулювання діяльності з організації та проведення азартних ігор" проголосували 248 народних депутатів.

  https://delo.ua/  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с ELCOMART.COM активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Торгово-промышленные новости ELCOMART.COM" обязательна.  info@elcomart.com
  При использовании материалов сайта в электронном виде активная ссылка на elcomart.com обязательна.