• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ
 • RSS feed
 • Міністр оборони України: Наша армія цілком боєздатна
  Опубликовано: 2006-03-09 15:00:00

  “Ми перевіряли наші війська в різних миротворчих операціях - часто вони навіть набагато ефективніші, ніж у країн-сусідів, які на утримання своїх армій виділяють кошти у декілька разів більші, ніж ми”. Так оцінив сучасний рівень підготовки підрозділів українського війська Міністр оборони України Анатолій Гриценко в інтерв’ю щоденній газеті “Дело”, яке оприлюднено 9 березня.

  “Виходячи з тих завдань, які зараз покладені на нашу армію, вона цілком боєздатна”, - додав Анатолій Гриценко.

  Порівнюючи сучасну українську армію з армією радянських часів, Анатолій Гриценко зазначив, що за радянськими мірками вона вважалася б небоєздатною. Адже у той час армія повинна була бути готовою в будь-який день до ведення третьої світової війни.

  “Зараз ситуація кардинально змінилася. В нашій армії є боєздатний компонент, який знаходиться на постійному бойовому чергуванні, відстежує весь повітряний простір, всі прибережні води і готовий діяти практично миттєво”, - підкреслив міністр оборони України.

  "Урядовий портал"  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с ELCOMART.COM активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Торгово-промышленные новости ELCOMART.COM" обязательна.  info@elcomart.com
  При использовании материалов сайта в электронном виде активная ссылка на elcomart.com обязательна.