• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ
 • RSS feed
 • Литвин провів зустріч з представниками органів місцевого самоврядування
  Опубликовано: 2006-03-10 12:59:00

  Голова Верховної Ради України Володимир Литвин у п´ятницю в рамках робочої поїздки до Луганської області провів зустріч з представниками органів місцевого самоврядування.

  У своєму виступі В.Литвин зупинився на питаннях організації та проведення парламентських виборів, ролі та місця місцевого самоврядування.

  «Якщо вибори потрібні для того, щоб показати, що в країні є демократичні процеси, то ми це покажемо. Але якщо для того, щоб ми дали оцінку, в якому ми стані знаходимось і сказати, що нам потрібно робити в першу чергу в питаннях внутрішньої і зовнішньої політики, а потім визначити, які політики це можуть реалізувати, то такий комплексний підхід і є необхідним», - сказав Голова Верховної Ради України.

  В.Литвин також висловив свою думку щодо доцільності проведення референдумів з будь-яких питань, зазначивши, що їх можна проводити, коли ситуація в країні є стабільною.

  Голова Верховної Ради України також окреслив шляхи вирішення проблем, які існують в економіці, висловився за змінення практики формування бюджету, пошук шляхів вирішення проблем житлово-комунальної сфери.

  "ВРУ"  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с ELCOMART.COM активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Торгово-промышленные новости ELCOMART.COM" обязательна.  info@elcomart.com
  При использовании материалов сайта в электронном виде активная ссылка на elcomart.com обязательна.