• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ
 • RSS feed
 • Нарешті медпрацівникам і студентам пощастить?
  Опубликовано: 2006-03-13 15:13:00

  Найближчим часом Уряд ухвалить постанову, згідно з якою впродовж нинішнього року буде підвищено заробітну плату всім медичним працівникам і стипендії студентам медичних вузів на 20 відсотків. Про це заявив на відкритті Дня охорони здоров\'я сільського населення у Національному медичному університеті імені О.О.Богомольця Прем\'єр-міністр України Юрій Єхануров. "Уже протягом цього місяця ми збільшимо стипендію на 20 відсотків і будемо збільшувати зарплати медичним працівникам" ,- зазначив він.

  Юрій Єхануров повідомив, що у поточному році фінансування медичної галузі з бюджету збільшилося на 4,4 мільярда гривень. За його словами, цього року цільовим призначенням шляхом субвенції з Державного бюджету на розвиток закладів охорони здоров\'я у сільській місцевості буде спрямовано 250 мільйонів гривень.

  Говорячи про охорону здоров\'я сільського населення, Прем\'єр-міністр акцентував увагу на необхідності залучення професійних медичних працівників - випускників українських вузів до роботи у сільській місцевості. Уряд розпочинає реалізацію цільової програми "Рідний дім", яка дасть змогу вирішити питання житлового забезпечення медпрацівників на селі.

  Міністр охорони здоров\'я Юрій Поляченко у свою чергу поінформував, що кошти на підвищення заробітної плати медичним працівникам на 20 відсотків уже закладено у Держбюджеті-2006.

  "Урядовий портал"  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с ELCOMART.COM активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Торгово-промышленные новости ELCOMART.COM" обязательна.  info@elcomart.com
  При использовании материалов сайта в электронном виде активная ссылка на elcomart.com обязательна.