• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ
 • RSS feed
 • В Чернігові відбулося перше засідання Громадської ради з питань забезпечення прав людини
  Опубликовано: 2006-03-14 11:38:00

  11 березня в Чернігові відбулося перше засідання Громадської ради при УМВС України в області з питань забезпечення прав людини. До її складу увійшли провідні правозахисні організації Чернігівщини та відповідальні працівники обласного апарату МВС.

  Метою діяльності Громадської ради є покращення діяльності правоохоронних органів щодо стану дотримання прав та основних свобод людини, правовий захист працівників органів та підрозділів внутрішніх справ, розгляд заяв фізичних та юридичних осіб, проведення громадських розслідувань резонансних справ, дотримання принципу невтручання в оперативно-розшукову діяльність.

  В засіданні прийняв участь представник Міністра внутрішніх справ України в Чернігівській області В.Малай, який ознайомив учасників з положенням про діяльність Громадської ради, підкресливши наміри керівництва МВС будувати роботу міліції у відповідності до європейських стандартів.

  "Урядовий портал"  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с ELCOMART.COM активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Торгово-промышленные новости ELCOMART.COM" обязательна.  info@elcomart.com
  При использовании материалов сайта в электронном виде активная ссылка на elcomart.com обязательна.