• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ
 • RSS feed
 • Ющенко переконаний, що Україна після парламентських виборів не змінеться
  Опубликовано: 2006-03-14 14:51:00

  Про це він заявив сьогодні на прес-конференції в Києві. Віктор Ющенко наголосив, що система європейських цінностей найбільш відповідає інтересам України, додавши, що «українська нація повинна збагнути цінності свого вибору і цим керуватися». «Європейська концепція полягає у будівництві єдиного європейського дому, а не у формуванні біполярної системи в Європі», – наголосив він.

  Коментуючи позицію політичних сил, які використовують гострі чи конфліктні для нації питання у передвиборчих баталіях, В. Ющенко її назвав «політично помилковою».

  «Мені більш імпонує позиція політичних партій Литви, Латвії, Естонії, які ще в дев’яностих роках, формуючи загальнонаціональну концепцію виборів, домовилися, щоб дискусійні питання, які створюють дискомфорт для нації, не порушувати у виборчих програмах, вони не повинні ставати предметом політичних баталій», – наголосив Президент. Натомість, переконаний В. Ющенко, гострі питання повинні пройти серйозну дискусію в суспільстві, за результатами якої будуть прийматися відповідні рішення.

  Говорячи в цьому контексті про українсько-російські відносини, Глава держави наголосив, що було великою помилкою втрачати досягнення у відносинах між країнами, як політичні, так і економічні.

  "Офіційне представництво"  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с ELCOMART.COM активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Торгово-промышленные новости ELCOMART.COM" обязательна.  info@elcomart.com
  При использовании материалов сайта в электронном виде активная ссылка на elcomart.com обязательна.