• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ
 • RSS feed
 • Президент вважає вадами політичної культури негативні оцінки ситуації в державі
  Опубликовано: 2006-03-14 15:33:00

  Президент України Віктор Ющенко вважає вадами політичної культури негативні оцінки ситуації в державі, якими нині активно користується в своїй агітації ряд опозиційних сил. Про це він сказав сьогодні на прес-конференції в Києві.

  «Мені не подобається як громадянину, що опозиція, як правило, у своїй ключовій виборчій платформі за основу взяла песимізм, – сказав В. Ющенко. – Але це право політичних сил – обирати ту чи іншу тактику». Мотив так званого «розчарування» владою, що часто звучить у виборчих роликах зазначених політиків, є ні чим іншим як елементом політтехнологій, вважає Президент.

  Водночас В. Ющенко висловив переконання, що «політику виграють» ті люди, які володіють знаннями та мають чіткі відповіді на питання, що треба робити для подальшої розбудови держави і покращення життя її громадян.

  "Офіційне представництво"  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с ELCOMART.COM активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Торгово-промышленные новости ELCOMART.COM" обязательна.  info@elcomart.com
  При использовании материалов сайта в электронном виде активная ссылка на elcomart.com обязательна.