• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ
 • RSS feed
 • Закон "Про транзит вантажів"
  Опубликовано: 2006-03-17 10:32:00

  Комітет з питань Європейської інтеграції підтримує проект закону про внесення змін до статті 6 Закону "Про транзит вантажів"

  Основна мета законопроекту — правове врегулювання питання використання коносаменту в якості документації транзиту при декларуванні транзитних вантажів відповідно до митного законодавства України.

  Проектом передбачено використання коносаменту в якості документації транзиту при декларуванні транзитних вантажів, що переміщуються морським транспортом в межах одного пункту пропуску, відповідно до митного законодавства України.

  Необхідність прийняття проекту обґрунтовується, насамперед, потребою забезпечення спрощення митних процедур, які мають застосовуватися у випадках транзиту вантажів, що переміщуються морським транспортом.

  Члени Комітету визнали законопроект таким, що не суперечить праву Європейського Союзу і вирішили рекомендувати профільному Комітету законопроект на розгляд Верховної Ради України для прийняття за основу.

  "ВРУ"  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с ELCOMART.COM активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Торгово-промышленные новости ELCOMART.COM" обязательна.  info@elcomart.com
  При использовании материалов сайта в электронном виде активная ссылка на elcomart.com обязательна.