Угорщина повернула кошти та цінності Ощадбанку, які угорські спецслужби конфіскували разом з інкасаторськими автомобілями в березні.
Про це повідомив президент України Володимир Зеленський.
"Важливий крок у відносинах з Угорщиною: сьогодні були повернуті кошти та цінності Ощадбанку, що їх захопили угорські спецслужби в березні цього року", – написав він у Телеграм.
Ідеться про готівку й банківські метали — 40 млн доларів, 35 млн євро та 9 кг золота, які угорська сторона утримувала.
Зеленський нагадав, що тоді угорська сторона неправомірно затримала українських інкасаторів.
"Людей ми повернули швидше, а зараз уже на українській території і кошти й цінності в повному обсязі", – зазначив він.
Президент України повідомив, що вдячний Угорщині за конструктив та цивілізований крок.
Також він подякував "всім у команді України, хто боровся за справедливе рішення та захищав інтереси нашої держави й наших людей".
Інф. epravda.com.ua

