• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ
 • Промновости
 • Товарная биржа
 • Цены
 • Выставки
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 25 июня 2004 года
 • «Галс Агро» отримав €10 млн кредиту від «Райффайзен Банку»
  Опубликовано: 2017-10-12 21:08:32

  «Райффайзен Банк Аваль» та агрохолдинг «Галс Агро» підписали кредитну угоду в сумі €10 млн в межах програми фінансування проектів відновлюваної енергетики.
  Про це повідомляє прес-служба банку.

  Кредитні кошти будуть спрямовані агрохолдингом на будівництво та введення в експлуатацію трьох біогазових заводів загальною потужністю 6 МВт у Чернігівській та Київській областях. Біогазові заводи буде експлуатувати одна з компаній холдингу — «Городище-Пустоварівська аграрна компанія».

  «"Галс Агро" розширює сферу своєї діяльності. Відтепер у структурі бізнесу компанії буде складова біоенергетики та електрогенерації. Це дозволить ефективніше використовувати ресурси компанії, збільшить дохід від існуючих активів», — прокоментував директор агрохолдингу Сергій Кравчук.

  «"Райффайзен Банк Аваль" розглядає фінансування проектів, спрямованих на підвищення енергоефективності, як один із пріоритетних напрямків. Ми підтримали даний проект, оскільки він є закономірним етапом інноваційного розвитку агрохолдингу й може стати прикладом впровадження передових рішень для галузі», — відзначив директор із корпоративного бізнесу банку Руслан Співак.

  Біогаз вироблятиметься «Галс Агро» із органічних відходів сільського господарства та цукрового виробництва — жому цукрового буряку, силосу енергетичних культур, гною великої рогатої худоби та свиней. Усього за рік планується отримувати 23,3 млн кубометрів біогазу, з яких можна виробляти 51,5 млн кВт/ч електроенергії для реалізації за «зеленим тарифом».

  Отримане в процесі виробництва тепло буде використано для власних потреб компанії — опалення тваринницьких комплексів і розвитку тепличного господарства. Зброджений у біогазовій установці субстрат стане добривом для вирощування екологічно чистих продуктів на сільськогосподарських угіддях агрохолдингу «Галс Агро».

  Загальна вартість проекту складає близько €17 млн.

  За розрахунками спеціалістів компанії, проект окупний та економічно вигідний. Цього року планується запустити перший біогазовий завод у Чернігівській області, другий та третій — у 2018 р.

  agravery.com  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с ELCOMART.COM активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Торгово-промышленные новости ELCOMART.COM" обязательна.  Электронная почта проекта: info@elcomart.com
  Тел.: +380-50-070-2126
  bigmir)net TOP 100
  Яндекс цитирования
  © ООО "Мегапрайм груп". Все права защищены.
  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на elcomart.com обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию, представленную на elcomart.com, принадлежат ООО "Мегапрайм груп".