Ринок нерухомості – 2016. Ціни у доларах на житло в Україні впали ще на 10%

23 дек, 12:04

Купівельна спроможність українців на ринку нерухомості підвищилася за останній рік

В Україні в 2016 році ціни на нерухомість впали на 10% у доларовому еквіваленті. Про це у інтерв’ю «Главкому» повідомив  заступник голови Національної ради Ріелторської палати України Олександр Бондаренко.

«І це можна розцінювати на фоні зростання кількості транзакцій як позитивний факт, оскільки ціни в Україні в докризовий період були катастрофічно високими, деякі абсолютно не відповідали ані ринковій ситуації, ані купівельній спроможності українців», – прокоментував факт зниження цін Олександр Бондаренко.

Читайте також
Заступник голови Національної ради Ріелторської палати України<i>&nbsp;</i>Олександр Бондаренко Олександр Бондаренко: У доларах ціни за квартири за рік впали приблизно на 10%. Найбільші проблеми у власників «хрущівок»
20 Грудня, 16:55
Ринок нерухомості &ndash; 2016. Ціни у доларах на житло в Україні впали ще на 10% Журналісти знайшли у Кононенка та Порошенка незадекларовану нерухомість
8 Листопада, 20:52
<span>фото: podil-plaza.com.ua</span> На землі, за яку судиться Верховна Рада, бізнесмени вже зводять житловий комплекс і продають квартири
14 Грудня, 12:01
Нагадаємо, у  вересні 2016 року в доларовому еквіваленті середня ціна зменшилася у всіх районах Києва, крім Печерського – залишилася на рівні минулого місяця. Аналітики зафіксували найбільше зниження в Голосіївському районі – на 2,2%.

glavcom.ua


Адрес новости: http://elcomart.com/show/466834.html
* * *
Читайте также: Финансовые новости E-FINANCE.com.ua